MyDevil.net - hosting dla developerów

Data publikacji: 2017-07-18 | Tagi:

To nie jest post sponsorowany. Z MyDevil.net nie łączy mnie żadna umowa, oprócz tego, że wykupiłem tam hosting. Ale gdybym miał komukolwiek polecić dobrą hostingownię, to polecę właśnie ich.

Oczywiście MyDevil.net nie będzie nadawał się dla wszystkich. Targetem są głównie developerzy - osoby, które będą potrafiły odnaleźć się w konsoli linuksa oraz dokonać podstawowej konfiguracji z poziomu php/python/ruby.

Posiadam kilka aplikacji w Django, kilka w php, kilka skryptów konsolowych działających z crona. Wszystko przeniosłem w łącznie kilkadziesiąt minut dzięki wyczerpującej wiki udostępnionej przez administratorów.

Przyznam, że ze stawianiem aplikacji w Django wykorzystujących virtualenv nie miałem najmniejszych problemów. Postawienie kodu php - to zadanie trywialne. Nie sprawdziłem rozwiązań opartych na Ruby, ale podejrzewam, że stopień komplikacji jest na podobnym poziomie, czyli dość niskim.

Bazy danych to też żaden problem, mamy do dyspozycji zarówno nieśmiertelnego MySQL jak i PostgreSQL.

Shell jest funkcjonalny (jest vim, więc czegóż więcej trzeba ;)), a dzięki kombajnowi w postaci polecenia devil często wcale nie trzeba logować się do panelu administracyjnego hostingu.

Dodatkowo MyDevil.net uruchomiło program poleceń i kodów zniżkowych, dzięki którym osoba używająca kodu dostaje znaczny procent upustu, a osoba polecająca też dzięki temu korzysta.

Jeśli ktoś chciałby założyć konto na MyDevil.net, to zapraszam do użycia tego kodu zniżkowego: WROCKVDFGL lub po prostu skorzystania z tego linku.

Dodatkowym atutem finansowym jest to, że obecnie MyDevil.net proponuje 50% zniżkę na każdy ze swoich planów, a co ciekawe promocje się łączą, więc korzystając z mojego linku polecającego kupicie hosting za sporo mniej niż 50% jego normalnej ceny ;). No jak nie brać, jak brać! :)


Oceń ten post:
Podziel się:

comments powered by Disqus

IT w obrazkach: